Contact

Maak kennis met onze experts!

Bejo Zaden B.V.

Trambaan 1
1749 CZ WARMENHUIZEN
Nederland

T 0226 - 39 61 62

Contactformulier - NL

Bejo Zaden Belgium B.V.

Berkenhoekstraat 6
2861 OLV WAVER
België

T 015 - 207771 / 207603

Contactformulier - BE

Maak kennis met onze experts!

Robert Schilder

Verkoopteam Benelux

Team Nederland

 

Robert Schilder

Robert Schilder

Salesmanager Benelux & Scandinavië
M +31 (0)651 230 973
E r.schilder@bejo.nl
@RobertSchilder

RegioBas Heineke

Bas Heineke

M +31 (0)620 331 003
E bas.heineke@bejo.nl
Specialisatie: knolselderij, uien, wortelen en biologische teelt
@BejoZaden

RegioMaud den Os

Maud den Os

M +31 (0)611 805 305
E maud.denos@bejo.nl
Specialisatie: bladgewassen, radijs, coördinator veldproeven
@BejoZaden

RegioJoost Litjens

Joost Litjens

M +31 (0)615 092 956
E joost.litjens@bejo.nl
Specialisatie: rode bieten, uien, wortelen en biologische teelt
@LitjensJoost

RegioJohn Gielen

John Gielen

M +31 (0)620 252 308
E john.gielen@bejo.nl
Specialisatie: asperge, bleekselderij, koolgewassen, prei en venkel
@BejoZaden

RegioRonald Hand

Ronald Hand

M +31 (0)630 060 181
E ronald.hand@bejo.nl
Specialisatie: koolgewassen en voor regio Noord-Holland knolselderij en rode bieten
@RonaldHand_Bejo

RegioPascal Staaks

Pascal Staaks

M +31 (0)610 941 722
E p.staaks@bejo.nl
Specialisatie: asperge, bospeen, Chinese kool, courgette, stengelui en prei
@BejoZaden

RegioRob van den Bos

Rob van den Bos

M +31 (0)653 427 746
E r.vandenbos@bejo.nl
Specialisatie: knolselderij, koolgewassen, uien, wortelen en biologische teelt
@RobvandenBos

RegioCees van Drunen

Cees van Drunen

M +31 (0)650 503 058
E cees.vandrunen@bejo.nl
Specialisatie: bonen, sla en spruitkool
@BejoZaden

RegioEmmelie van de Velde

Emmelie van de Velde

M +31 (0)625 431 034
E emmelie.vandevelde@bejo.nl
Specialisatie: bleekselderij, Chinese kool, knolselderij, plantuien, prei, rode kool en wortelen
@Emmelie_V


Team België

 

RegioDirk Vanparys

Dirk Vanparys

West-België
M +32 (0)475 781 527
E dirk.vanparys@bejo.be
@BejoZaden

RegioSeline Vandecaveye

Seline Vandecaveye

M +32 (0)472 074 812
E seline.vandecaveye@bejo.be
Specialisatie: koolgewassen en sla
@BejoZaden

RegioKoen Verbruggen

Koen Verbruggen

Oost-België, Luxemburg
M +32 (0)495 537 280
E koen.verbruggen@bejo.be
@VerbruggenKoen1