Contact

Trambaan 1
1749 CZ WARMENHUIZEN
Nederland

T 0226 - 39 61 62

Contactformulier - NL

Berkenhoekstraat 6
2861 OLV WAVER
België

T 015 - 207771 / 207603

Contactformulier - BE

Regio Nederland en België

Maak kennis met onze experts!

Peter Buter
Peter Buter
Salesmanager Benelux & Scandinavië

VERKOOPTEAM BENELUX

TEAM nederland


Peter Buter
bas_heineke
Regio Bas Heineke

PETER BUTER

Salesmanager Benelux & Scandinavië
M +31 (0)654 373 391
p.buter@bejo.nl
@BejoBenelux

 

BAS HEINEKE

M +31 (0)620 331 003
bas.heineke@bejo.nl
Specialisatie: knolselderij, uien, wortelen en biologische teelt
@BejoBenelux

 

Maud den Os
Regio Maud den Os
Joost Litjens
Regio Joost Litjens

MAUD DEN OS

M +31 (0)611 805 305
maud.denos@bejo.nl
Specialisatie: asperge, bladgewassen, radijs, coördinator veldproeven
@BejoBenelux

 

JOOST LITJENS

M +31 (0)615 092 956
joost.litjens@bejo.nl
Specialisatie: rode bieten, uien, wortelen en biologische teelt
@LitjensJoost

 

John Gielen
Regio John Gielen
Ronald Hand
Regio Ronald Hand

JOHN GIELEN

M +31 (0)620 252 308
john.gielen@bejo.nl
Specialisatie: asperge, prei, wortelen, venkel, bleekselderij en Chinese kool
@BejoBenelux

RONALD HAND

M +31 (0)630 060 181
ronald.hand@bejo.nl
Specialisatie: koolgewassen en voor regio Noord-Holland knolselderij en rode bieten
@RonaldHand_Bejo

Pascal Staaks
Regio Pascal Staaks
Rob van den Bos
Regio Rob van den Bos

PASCAL STAAKS

M +31 (0)610 941 722
p.staaks@bejo.nl
Specialisatie: asperge, prei, courgette, Chinese kool en stengelui
@BejoBenelux

ROB VAN DEN BOS

M +31 (0)653 427 746
r.vandenbos@bejo.nl
Specialisatie: knolselderij, koolgewassen, uien, wortelen en biologische teelt
@RobvandenBos

cees_van_drunen.
Regio Cees van Drunen
emmelie_van_de_velde
Regio Emmelie van de Velde

CEES VAN DRUNEN

M +31 (0)650 503 058
cees.vandrunen@bejo.nl
Specialisatie: bonen, sla en spruitkool
@BejoBenelux

EMMELIE VAN DE VELDE

M +31 (0)625 431 034
emmelie.vandevelde@bejo.nl
Specialisatie: bleekselderij, Chinese kool, knolselderij, plantuien, prei, rode kool en wortelen
@Emmelie_V

TEAM BELGIë


 

Dirk van Parys
Regio Dirk van Parys
Seline Vandecaveye
Regio Seline Vandecaveye

DIRK VANPARYS

West-België
M +32 (0)475 781 527
dirk.vanparys@bejo.be
@BejoBenelux

SELINE VANDECAVEYE

M +32 (0)472 074 812
seline.vandecaveye@bejo.be
Specialisatie: koolgewassen en sla
@BejoBenelux

Koen Verbruggen
Regio Koen Verbruggen

KOEN VERBRUGGEN

Oost-België, Luxemburg
M +32 (0)495 537 280
koen.verbruggen@bejo.be
@VerbruggenKoen1