Maak kennis met onze experts!

Robert Schilder

Sales manager, Sales Benelux

Robert Schilder
M +31 (0)651 230 973
E r.schilder@bejo.nl
@RobertSchilder

Joris Ursem

1 | Noordwest-Nederland

Joris Ursem
M +31 (0)651 794 575
E j.ursem@bejo.nl
@JorisUrsem

Rob van den Bos

2 | Zuidwest-Nederland

Rob van den Bos
M +31 (0)653 427 746
E r.vandenbos@bejo.nl
@RobvandenBos

Emmelie van de Velde

3 | Noordwest, West-Brabant

Emmelie van de Velde
M +31 (0)625 431 034
E emmelie.vandevelde@bejo.nl
@Emmelie_V

Pascal Staaks

4 | Midden-Zuid-Nederland

Pascal Staaks
M +31 (0)610 941 722
E p.staaks@bejo.nl

Maurice Deben

5 | Zuidoost-
Nederland

Maurice Deben
M +31 (0)653 562 715
E m.deben@bejo.nl
@MauriceDeben

Joost Litjens

6 | Flevoland, Midden-Oost-Nederland

Joost Litjens
M +31 (0)615 092 956
E joost.litjens@bejo.nl
@LitjensJoost

Johan Voragen

7 | Noordoost-Nederland, Noordoostpolder

Johan Voragen
M +31 (0)651 794 687
E j.voragen@bejo.nl
@Johanvoragen

Maak kennis met onze experts!

Dirk Vanparys

8 | West-België

Dirk Vanparys
M +32 (0)475 781 527
E dirk.vanparys@bejo.be

Koen Verbruggen

9 | Oost-België, Luxemburg

Koen Verbruggen
M +32 (0)495 537 280
E koen.verbruggen@bejo.be
@VerbruggenKoen1

Cees van Drunen

Specialist sla, bonen & spruiten

Cees van Drunen
M +31 (0)650 503 058
E cees.vandrunen@bejo.nl

Team van sla specialisten

A) Noord Nederland Joris Ursem
B) Zuid Nederland Pascal Staaks
Nederland Cees van Drunen