Contact

Maak kennis met onze experts!

Bejo Zaden B.V.

Trambaan 1
1749 CZ WARMENHUIZEN
Nederland

T 0226 - 39 61 62

Contactformulier - NL

Bejo Zaden Belgium BVBA

Berkenhoekstraat 6
2861 OLV WAVER
Belgium

T 015 - 207771 / 207603

Contactformulier - BE

Maak kennis met onze experts!

Verkoopteam Benelux

 

Robert Schilder

Robert Schilder

Sales manager, Sales Benelux
M +31 (0)651 230 973
E r.schilder@bejo.nl
@RobertSchilder

Anne Veldboer

1 | Anne Veldboer

Wieringermeer, Wieringerwaard
M +31 (0)654 332 336
E a.veldboer@bejo.nl
@AnneVeldboer

Joris Ursem

2 | Joris Ursem

Noordwest-Nederland
M +31 (0)651 794 575
E j.ursem@bejo.nl
@JorisUrsem

Rob van den Bos

3 | Rob van den Bos

Zuidwest-Nederland
M +31 (0)653 427 746
E r.vandenbos@bejo.nl
@RobvandenBos

Emmelie van de Velde

4 | Emmelie vd Velde

Noordwest, West-Brabant
M +31 (0)625 431 034
E emmelie.vandevelde@bejo.nl
@Emmelie_V

Pascal Staaks

5 | Pascal Staaks

Midden-Zuid-Nederland
M +31 (0)610 941 722
E p.staaks@bejo.nl

Maurice Deben

6 | Maurice Deben

Zuidoost-Nederland
M +31 (0)653 562 715
E m.deben@bejo.nl
@MauriceDeben

Joost Litjens

7 | Joost Litjens

Flevoland, Midden-Oost-Nederland
M +31 (0)615 092 956
E joost.litjens@bejo.nl
@LitjensJoost

Ronald Hand

8 | Ronald Hand

Noord-Oost-Nederland
M +31 (0)630 060 181
E ronald.hand@bejo.nl
@RonaldHand_Bejo


Dirk Vanparys

9 | Dirk Vanparys

West-België
M +32 (0)475 781 527
E dirk.vanparys@bejo.be

Seline Vandecaveye

9 | Seline Vandecaveye

West-België
M +32 (0)472 074 812
E seline.vandecaveye@bejo.be

Koen Verbruggen

10 | Koen Verbruggen

Oost-België, Luxemburg
M +32 (0)495 537 280
E koen.verbruggen@bejo.be
@VerbruggenKoen1


Cees van Drunen

Cees van Drunen

Specialist sla, bonen & spruiten
M +31 (0)650 503 058
E cees.vandrunen@bejo.nl

Team van sla specialisten

A) Noord Nederland Anne Veldboer
B) Zuid Nederland Pascal Staaks
Nederland Cees van Drunen
België Seline Vandecaveye